Co robić z tym silnym bólem nogi u 28-latka?
Dzień dobry Jakiś czas temu byłem u ortopedy na USG nogi. Stwierdził on u mnie jakiegoś typu uszkodzenie więzadła w stopie i skierował na rezonans. Najbliższy termin rezonansu mam dopiero za miesiąc. Problem polega na tym, że stopa codziennie mnie bardzo boli. Do tego mam wymagająca pracę w której muszę przez 8h dźwigać ciężkie przedmioty. W dniu dzisiejszym nogą bolała mnie już tak że myślałem że nie wytrzymam do końca. Gdzie udać się z tym problemem aby otrzymać jakąś pomoc?

MĘŻCZYZNA, 28 LAT 5 miesięcy temu
Dzień dobry.
W pierwszej kolejności do lekarza prowadzącego leczenie ewentualnie w razie długiego oczekiwania na wizytę do ortopedy w takim przypadku udać się do swojego lekarza pierwszego kontaktu lub rodzinnego który udzieli pomocy w opisanych dolegliwościach bólowych.
Do czasu wizyty warto zaopatrzyć się w lek przeciw bólowy bez recepty w aptece.
Pozdrawiam
Mariusz Bek
Naturoterapeuta