Co robić z tym silnym bólem pleców?

Witam Od godziny 16 ,złapał mnie ostry ból pleców po lewej stronie promieniujący w dół . Dodam ze boli mnie brzuch w okolicy pępka,ale nie jest tak silny jak ból pleców . Od dwóch dni mam dziwne uczucie jak biorę głęboki wdech (czuje jak bym miała poobijane rzebra ) bardzo dziękuje za każde informacje

Witam,

brak informacji o chorobach przewlekłych.

Bez badania fizykalnego ciężko ocenić stan Pani zdrowia.

Proszę udać się do lekarza (POZ) który oceni stan zdrowia na podstawie badania fizykalnego i zdecyduje czy wymaga Pani diagnostyki obrazowej , laboratoryjnej albo konsultacji np ortopedy, neurologa.

Pozdrawiam