Co robić z tym silnym kaszlem?

Dzień dobry, już od około miesiąca męczy mnie mocny kaszel byłam u lekarza powiedziano mi, że nic konkretnego mi nie jest, a kaszel mogę mieć jeszcze nawet 8 tygodni jednak od około 4 dni zaczęło się bardzo pogarszać zaczął mi doskwierać okropny kłujący ból z lewej strony pleców na wysokości płuc najpierw jedynie przy kaszlu, ale po dwóch dniach już, nawet kiedy oddycham, czy chodzę do tego doszły dreszcze w nocy katar i kaszel się nasilił nie miałam jednak gorączki, ale i tak postanowiłam iść do innego lekarza niestety powiedział mi to samo, co poprzedni nic poważnego mi nie jest jednak ja z dnia na dzień czuję się coraz gorszej syrop, tabletki nie pomagają, a ból pleców jest coraz gorszy. Dlatego pytam o poradę tutaj ponieważ naprawdę martwi mnie ten ból pleców.

Dzień dobry,

w opisanym przypadku wymagana była by diagnostyka obrazowa ale również konsultacja specjalisty pulmonologa który zleci odpowiednią diagnostykę po wykonaniu badania fizykalnego. Nic nie stoi na przeszkodzie aby dokładnie wyjaśnić przyczynę a nie opisywać domysły co to może to być.

Za chęcam do wizyty stacjonarnej do specjalisty pulmonologa który wyjaśni przyczynę Pani dolegliwości.

Pozdrawiam