Co robić z tymi bólami głowy i wymiotami?

Przy zmianach pogody wiatr silny i deszcz mam okropne bóle głowy. Teraz miałam wymioty 1 dzień , zawroty po wstaniu z łózka Lub gdy się kładę Pokój wiruje Mam problemy z kręgosłupem szyjnym. Skonsultowane z fizjoterapeutą Jakie leki pomogą
KOBIETA, 24 LAT 2 dni temu

Dobry wieczór.

Oprócz wizyty u fizjoterapeuty z kręgosłupem szyjnym wskazana wizyta u specjalisty neurologa w celu oceny CUN w badaniu fizykalnym i obrazowym aby ustalić przyczynę opisanych objawów.

Do czasu konsultacji można skorzystać z fitoterapii dostępnej w sklepach zielarskich ewentualnie w aptekach.

Pozdrawiam

Mariusz Bek

Naturoterapeuta