Co robić z tymi bólami i zawrotami głowy?

Witam, mam 19 lat, zmagam się z bólem głowy jak i zawrotami, zdarza się też pisk w uszach na chwile, mam tak od półtora miesiąca (wcześniej tez czułem się jak pijany, nie wiedziałem co się dzieje wokół mnie), posiadałem również reflux żołądkowy, lecz teraz jest ledwo zauważalny. Byłem na badaniu krwi i na badaniu klatki piersiowej (zapomniałem nazwy) i miałem jedynie co wykazało to odwodnienie, wziąłem ten aspekt pod oko, lecz nie czuje zbytniej poprawy(bynajmniej tak mi się wydaje). Chciałbym dodać że(podczas mojej półtora miesięcznej obserwacji), gdy wypiłem herbatkę mięty, to uderzyło mnie mocno, głowę jak i żołądek, jak zjadłem chipsy to poczułem natychmiastową poprawę, jak i to że jest wyjście na słońce źle mi się kończy (czuje się jakbym miał zaraz pocałować podłogę). Chciałbym się w końcu tego pozbyć. Zastanawiałem się nad wypiciem rumianku podobno pomaga, lecz boję się że będzie podobnie jak z miętą. Pozdrawiam.

Prosze pamietać o nawadanianie się , wypijaniu do 2,5 litra plynu w ciągu doby , przy większym odwodnieniu moze Pan suplementować elektrolity i glukozę - preparary np. litorsal ,elektrolit