Co robić z tymi objawami nerwicy lękowej?

Dzień dobry Ostatnio od 6 lat lecze się na netwice lękowa. Ostatnio pi przebudzeniu znowu odczuwam lek a do tego bole stawów, slabosc rak u nog, lamanie jak przy grypie i w glowie też jak by takie lamanie. W nocy jak się budzę czuje oslabienie rak I nog i uczucie jak by były przezroczyste. Do tego dochodzi jak by ciało obce w przelyku, czasami w nocy mam wrażenie że się duszę i nie mogę nawet odchrząknąć.... mam już dość, ile można leczyc nerwice, ile można źle się czuć, każdy dzień to wegetacja.
KOBIETA, 41 LAT 3 miesiące temu

Dobry wieczór.

Opisane objawy wymagają stacjonarnej wizyty u lekarza prowadzącego leczenie, jeśli okaże się, że jest długi czas oczekiwanie na wizytę to do czasu ustalenia terminu wizyty wskazana wizyta w szpitalu psychiatrycznym w którym jest przychodnia przyszpitalna i na pewno Panią przyjmą na wizytę w której lekarz ustali po rozmowie dalsze zalecenia.

Opisane objawy mogą mieć związek z nasileniem się objawów lub działanie niepożądane ale to już ustali lekarz w trakcie wizyty.

Proszę porozmawiać z lekarzem czy w Pani przypadku chodziło by psychoterapia która jest skuteczną metodą leczenie zaburzeń lękowych, depresji.

Nie bagatelizować opisanych objawów które wymagają odpowiedniego podejścia na wizycie stacjonarnej przede wszystkim badanie fizykalne i rozmowa ze specjalistą psychiatrą w ostateczności z powodu braku dostępu na wizytę to warto udać się do swojego lekarza pierwszego kontaktu lub rodzinnego który do czasu wizyty zleci odpowiednie zalecenia.

Pozdrawiam

Mariusz Bek

Naturoterapeuta

Dietetyk