Co robić z tymi objawami po odstawieniu cukru?

Witam od początku kwietnia(2023) ograniczyłem cukier .Czuje się słabo, mam słabszy apetyt oraz Anhedonie i problemy z pamięcią i koncentracja. Zasypiam normalnie ale budzę się 4-5 rano i miotam się na łóżku próbując zasnąć . Czy to są skutki ograniczenia cukru czy mojej depresji na która się leczę ? Co muszę z tym zrobić ,z kim się skonsultować? PS. Rano biorę MultiBalans oraz OLIMP GOLD OMEGA 3 1000 mg

Dzień dobry,

ze względu na brak informacji z Pana strony czy choruje Pan na cukrzycę oraz jakie przyjmuje Pan leki na depresję wymagane jest kontakt ze swoim lekarzem pierwszego kontaktu który przede wszystkim zbierze od Pana dokładny wywiad po którym wykona badanie fizykalne w tym diagnostyka z krwi glukoza i zleci odpowiednią diagnostykę i w razie konieczności odpowiednie leczenie.

Proszę nie lekceważyć opisanych Przez Pana objawów.

Pozdrawiam