Co robić z tymi zaburzeniami snu?

Dzień dobry, mam problemy ze snem oraz normalnym funkcjonowaniem. Gdy próbuję iść spać, następuje bezsenność. Przez wiele godzin mogę leżeć i nie zasnę, natomiast jeżeli już uda się zasnąć, to żaden budzik nie jest w stanie mnie obudzić. Po przebudzeniu nie potrafię myśleć, jestem otępiony i ciężko jest mi wstać. Czasem śpię nawet po kilkanaście godzin bez przebudzenia, a i tak jestem wyczerpany. W czasie dnia bardzo często jestem rozkojarzony, mam brak apetytu i częste biegunki- średnio raz w tygodniu. Nie piję, nie palę, nie biorę żadnych używek. Prowadzę spokojny tryb życia, część dnia pracując przy komputerze, a część dnia jeżdżąc autem i odwiedzając znajomych. Z powodu problemów ze snem jestem ciągle zmęczony.

Witam,

wskazane było by wykonać podstawową diagnostykę laboratoryjną morfologia z rozmazem, OB, glukoza, lipidogram, alat, TSH, kreatynina, PSA, potas, magnez, sód z wynikami udać się do lekarza rodzinnego który wykona badanie przedmiotowe zapozna się z wynikami badań i oceni Pana stan zdrowia jeśli wyniki badań oraz badanie przedmiotowe będzie nieprawidłowe zostanie zlecone odpowiednie zalecenia lub dodatkowa diagnostyka medyczna.

Pozdrawiam