Co robić z tymi zawrotami głowy od pół roku?

Witam serdecznie, Moim problemem sa zawroty glowy,ktore trwaja juz okolo pol roku praktycznie caly czas uczucie bujania zapadania sie raz z mniejszym nasileniem raz z wiekszym...sporadycznie slabosc w nogach i uczucie wirowania ...objawy wystepuja jedynie podczas chodzenia i stania nigdy podczas siedzenia czy lezenia ...morfologia krwi prawidlowa ,ekg i echo serca prawidlowe ,neurolog po badaniu stwierdzila ,ze to z pewnoscia od kregoslupa szyjnego rtg odcinka szyjnego wyszlo prawidlowe...jakie badania powinnam wykonac?dziekuje za odpowiedz

Witam,

wskazana była by konsultacja laryngologiczna która pozwoliła by zdiagnozować przyczyny zawrotów głowy i zaburzeń równowagi takie jak np uszkodzenie błędników. Jeśli laryngolog nie potwierdził by laryngologicznego powodu opisanych objawów to wskazana wizyta do ortopedy który rozważy bo badaniu fizykalnym diagnostykę kręgosłupa szyjnego RM plus usg tt szyjnych.

Pozdrawiam