Co robić z tymi zawrotami głowy u 33-latka?

Witam 33 lata Od pewnego czasu odczuwam zwroty głowy, nawet ruch gałek ocznych powoduje zawroty, długie stanie na nogach powoduje to samo dodam jeszcze że przed oczami widzę poświatę ,patrząc na lampy tez pojawia sie poświata ruch reką powoduje to że widzę rozdwojony obraz który po chwili wraca i tak cały czas, objawy nasilają się przy zmęczeniu.

Witam, opisane objawy wymagają konsultacji lekarza neurologa który wykona badanie podmiotowe i przedmiotowe i zleci odpowiednią diagnostykę obrazową, laboratoryjną aby wiedzieć jaka jest przyczyna tych dolegliwości.

Bez dokładnego wywiadu oraz badania przedmiotowego trudno ocenić co powoduje opisane objawy.

Pozdrawiam