Co robić z tymi zmianami w obrębie kręgosłupa?

Proszę o interpretację i co mogę zrobić oprócz fizjoterapii i wizyty u neurologa. Lordoza szyjna zniesiona. Dyskopatia C6-C7. Osteofity na krawedziach trzonow. Zmiany zwyrodnieniowe w stawach mk I unkowertebralnych. Lekarz pierwszego kontaktu mówił o koniecznej operacji.

Witam,

zachęcam do stacjonarnej wizyty do odpowiedniego specjalisty na konsultację neurochirurgiczną do oceny kwalifikacji do leczenia operacyjnego lub leczenia rehabilitacyjnego. Lekarz neurochirurg zapozna się z objawami klinicznymi wykona dokładne badanie fizykalne oraz zapozna się z wykonaną diagnostyką i oceni w jaki sposób można Pani pomóc w dolegliwościach o których nawet Pani nie wspomniała a są bardzo ważną informacją do oceny stanu zdrowia.

Pozdrawiam