Co robić ze złym samopoczuciem po omdleniu?

Dzień dobry, jakie pół roku temu zemdlalam tak poprostu, wstałam z sofy przeszłam że 3 metry i padłam, nic mi wcześniej nie było nie zapowiadało nic tego,po paru min podnioslam się przeszłam znów 2 metry i znów się osunelam, była na drugi dzień i lekarza rodzinnego zlecił badania krwi moczu, wszytsko było ok, po tyg zwolnienia lekarskiego wróciłam do pracy, robili mi się słabo nudności bole głowy, slabo mi się w pracy zrobiło i udałam się na Sor, zrobili badania krwi podali potas magnez, w tk głowy nic, dostałam skierowanie do neurologa i kardiologa(Eeg głowy ok, rezonas głowy ok, Dopler tętnic szyjnych ok, holter serca ok echo serca ok,) tsh ok usg tarczycy ok, badanie usg brzucha ok ja od tego omdlenia źle się czuję, lekarz twierdzi że to nerwy dał mi pramolan ale ja nie wiem czy to nerwy, lęki, boję się że to jakas choroba,

Witam,

z opisu wynika, że miała Pani dokładną diagnostykę oraz konsultacje kardiologa oraz neurologa którzy nie potwierdzają zmian w Pani organiźmie.

Wskazanie udanie się do lekarza psychiatry aby poprosić o ocenę czy opisane objawy które Panią niepokoją są związane z nerwicą czy nie, taka ocena przyda się Pani do lekarza rodzinnego lub innego specjalisty aby szukać przyczyn złego samopoczucia.

Pozdrawiam