Co robię źle?

Witam. Mam 22 lata, ważę 64 kg przy wzroście 164 cm. W ostatnim czasie postanowiłam przejść na własną dietę mianowicie: ćwiczenia cardio wieczorem, koło 30 minut. W ciągu dnia brak ziemniaków, makaronu. Jem na obiad wszystko z dodatkiem ryżu. Nie jem słodyczy, nie piję alkoholu. Koło 20 zjadam grejfruta. I potem już nic. Piję herbatki odchudzające, ale od 1,5 tygodnia nie widzę żadnego rezultatu. Jedyne co mówią mi znajomi to, że widać, że schudłam w okolicy ud i brzucha.
22 LAT ponad rok temu

Witam,

Opis Pani posiłków jest bardzo ubogi.
Oceny mogłabym dokonać znając dokładnie ilość, rodzaj produktów spożytych w ramach poszczególnych posiłków.
Proszę nie liczyć, że schudnie Pani przede wszystkim dzięki herbatkom.
Większość z nich wywołuje efekt odwadniający, a więc ubytek masy ciała jest pozorny.
Warto czytać etykiety herbatek.

Pozdrawiam ciepło i liczę na szerszy opis Pani menu.