Co się dzieje z moim penisem? Czy to grzybica?

Witam! Jestem 21-letnim mężczyzną. Od dłuższego czasu mam problem z penisem. Mianowicie podczas dotykania żołądzi odczuwam ostry ból, a końcówka jest wiecznie zaczerwieniona. Napletek zakrywa mi całego penisa, więc nie utrudniało mi to życia, gdy byłem młodszy. Dwa lata temu zaczęło mnie to już irytować, więc wybrałem się do lekarza. Decyzja - stulejka. Przeprowadzono zabieg, ponacinali mi napletek, ale nadal zakrywa całego penisa. Stulejki nie ma, napletek zsuwa się prawidłowo, szkoda tylko, że ból pozostał. Od jakiegoś czasu jestem z kobietą i zamiast przyjemności odczuwam ból podczas jej pieszczot, podniecenie od razu spada, nerwy rosną. Czy istnieją jakieś kremy, sposoby, by załagodzić ten ból? Co to może być? Do jakiego lekarza się zgłosić? Zależy mi na możliwie najszybszym pozbyciu się tego problemu. Maści, kremy, porady, specjaliści? Co robić? Proszę o pomoc!

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam,

jeśli wykluczymy zmiany o charakterze grzybiczym (a brak jest przesłanek świadczących o zakażeniu) to najbardziej prawdopodobną przyczyną może być podrażnienie wynikające z niedostatecznego nawilżenia okolicy. Proszę spróbować stosować żel nawilżający (można kupić w aptece) - powinno to pomóc.
Zachęcam również do stosowania odpowiednich preparatów do higieny intymnej - powinny one zminimalizować ryzyko podrażnień.

Pozdrawiam