Co się stało z wrośniętym włosem w okolicach bikini?

Wrośnięty włos powikłania Witam, pare miesięcy temu wrósł mi włos w okolice bikini, dodatkowo w bliznę która tam już miałam. Widziałam ze włos rośnie pod skóra i jest coraz grubszy i dłuższy. Zrobił sie stan zapalny. Do lekarza udałam sie miesiąc temu, po lekkim nacięciu stwierdził ze włosa nie ma i przepisał antybiotyk. Na kolejnej wizycie powiedział ze został tylko mały naciek zapalny i nie warto tego ruszać. Włos który widziałam gdy próbowałam go sama wyciągnąć był gruby i zwinięty. Co w takim razie sie z nim stało? Boje sie ze lekarz za płytko zrobił nacięcie i go przeoczył. Co teraz robić?

Lek. Paweł Szadkowski

Może Pani obserwować zmianę, a jeśli stan zapalny nie będzie ustępował lub będzie narastał to sugeruję udać się do lekarza. Włos mógł też zostać sfagocytowany przez komórki zapalne. Proszę się nie niepokoić i stosować sie do zaleceń lakarza prowadzącego.