Co spowodowało nagłe pojawienie się siniaka na górnej powiece?

Pojawił mi się siniak na górnej powiece, nagle w ciągu dnia, informuje, że mam kłopoty z sercem - arytmia. Mam z reguły niskie ciśnienie, zwłaszcza rano. Przeszłam też ostatnio przeziębienie - na tle wirusowym. Czy to ze pojawił mi się ten siniak to jest objaw choroby któregoś z narządów wewnętrznych czy objaw osłabienia po przebytej chorobie?

KOBIETA ponad rok temu

Witam!

Najprawdopodobniej będzie to infekcja. Jeżeli występuje przy tym uczucie ciała obcego pod powieką, światłowstręt i ból przy poruszaniu okiem - może być to zapalenie wirusowe, ewentualnie bakteryjne. Jeżeli nie ma Pani żadnych objawów ocznych i nie uderzyła się Pani w ostatnim czasie ani nic Panią nie ugryzło może to być też zmiana powiekowa. Jednak by mieć całkowitą pewność należy udać się do okulisty celem szczegółowej oceny w lampie szczelinowej i wdrożenie odpowiedniego leczenia.

Pozdrawiam serdecznie