Co stosować na ból głowy?

CZO ROBIĆ GDY BOLI GŁOWA

Milena Lubowicz

Jeżeli ból pojawia się sporadycznie proszę wziąć leki p/bólowe dostępne w aptece bez recepty. Natomiast jeżeli bóle te są bardzo silne, często się powtarzają, bólowi towarzyszą inne objawy np. nudności czy światłowstręt proszę udać się do lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

proszę spróbować takie leki ja pyralgina lub paracetamol. Gdyby to nie przyniosło efektu wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.

MichaĹ Kurek

Szanowny Panie!

Doraźnie polecam preparaty takie jak np. Tantum Verde. Jeśli ból nie będzie ustępował, polecam wizytę u lekarza rodzinnego- w badaniu stwierdzi on czy jest to infekcja bakteryjna czy wirusowa.

z poważaniem
Michał Kurek