Co stosować żeby złagodzić kaszel i pozbyć się wydzieliny z płuc?

Mam zapalenie pluc przebieg jego wysteowania wydej i sie ze jest ostry. Biala geste wydzielina, dusznosci, zajete plucaze nie ma czym oddychac. Czy jest szansa na wyleczenie antybiotykiem Fromilid UNO. 500 mg. Co mozna zastosowac aby zlagodzic suchy kaszel i aby pozbyc sie z pluc gesgtej wydzieliny?

Szanowna Pani, dobrze by było włączyć leki wykrztuśne, zalecam wizytę u lekarza rodzinnego