Co takiego może dolegać mojemu synkowi?

Mój synek ma 13 miesięcy, od 2 miesięcy chodzi samodzielnie, od wczoraj nie chętnie staje na lewa nóżkę, a jak idzie to ewidentnie widać Ze coś go w niej boli, ponieważ nie stawia całej stopy na podłożu tylko jej zewnętrzna część. Unika stawania tylko na jednej nóżce, jest rozdrażniony. Nie ma gorączki, ładnie je i śpi. Co może mu być ?

Lek. Anna Waszewska Pediatria

Czy był jakiś uraz??? Jest szerokie spektrum możliwości od blachych po bardziej poważne . Dziecko musi zbadać pediatra bądź chirurg dziecięcy.