Co takiego się dzieje z moim zdrowiem?

Witam. Mam wynik prążków oligoklonalnych. Nie wiem do kogo się zwrócić i o opisanie tego wyniku. Mam wieloogniskowe uszkodzenie mózgu, podejrzenie SM i polineuropatii. Podejrzenie. A jak potwierdzić co jest napewno? Tracę czucie w obu nogach. W dużych palcach nie mam już czucia. Prawą rękę mam po czterech operacjach. Jestem leczona na różne choroby, sama już nie wiem na co. Tracę pamięć i wzrok. Wypowiadam słowa niezgodne z rzeczywistością bez kojarzenia że źle określam. Tracę poczucie gdzie jestem, nie kojarzę miejsc, źle nazywam rzeczy nie kojarząc co jest nie tak. Rodzina i znajomi zwracają mi często uwagę że coś jest nie tak. Nie wiem jakie badania powinnam zrobić żeby ustalić co się dzieje i do kogo pójść.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się z neurologiem, najlepiej w ośrodku akademickim przy Uniwersytecie Medycznym.