Co to jest? Może grzybica?

Witam. Mam 14 lat. Mam taki problem... otóż... parę dni temu zaobserwowałem na żołędzi jakieś jakby ranki czy coś (nie wiem, jak to nazwać). Na drugi dzień trochę bolało i swędziało, i wydawało mi się, że był biały płyn jakiś. Teraz jest już trochę lepiej, lecz płyn dalej mi się wydala i jak się wysikam, to mnie piecze. Może to jakieś przetarcie? Nie chcę iść do lekarza ;< Proszę o szybką odpowiedź. Pozdrawiam.

Witam!

Niestety, nie ma innej możliwości, jak tylko wizyta u lekarza. Tylko po wykonaniu bezpośredniego badania lekarz może postawić diagnozę i zalecić leczenie. Jeśli w ostatnim czasie zażywał Pan antybiotyki, to grzybica prącia jest dość prawdopodobna.

Pozdrawiam!