Co to są torbiele okołokorzeniowe na poziomie Th1/Th2 ?
co to są torbiele okołokorzeniowe na poziomie Th1/Th2 ośr.4mmi 6mm,i przepuklina tylno-prawostronna wypełniająca zachyłek prawy boczny na poziomie Th9/Th10?Obniżenie krążków międzykręgowych i ich uwypuklenia modelujące worek oponowy z towarzyszącymi osteofitami na przednio-bocznych krawędziach trzonów nasilonych na poziomie C5 i C6.Zwężenie otworów m/k na poziomach C5/C6 iC6/C7 oraz na poziomie Th9/Th10.Jak tłumaczyć ten opis RM.

KOBIETA, 47 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do neurochirurga. Opisywane zmiany mogą powodować silnie wyrażone dolegliwości bólowe. Prawdopodobnie konieczna jest operacja, choć w pierwszej kolejności należy zastosować rehabilitację.