Co to są za białe kropki?

Witam!
Mam 14lat i mam białą wydzielinę, czasem żółtą mam ją codziennie prócz dni okresu. Ale nie to mnie martwi w pochwie mam takie białe kropeczki coś w rodzaju gęsiej skórki, nie swędzą mnie ani nic, a ten śluz raczej nie pachnie brzydko. Prócz tego mam takie, nie wiem coś czerwonego i,,ślizgiego", tam gdzie oddaje mocz (przy tym cypku).

Czy dostałam jakiejś infekcji? A i jeszcze coś jak jest pochwa i jest ta taka skórka taka mięsowata, to jedą mam większą a drugą mniejszą (tam gdzie oddaje mocz).

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!
Niewielka asymetria warg sromowych mniejszych (bo chyba o nich piszesz) nie jest powodem do niepokoju- w końcu nikt nie jest idealnie symetryczny. Natomiast pozostałe obserwacje nasuwają podejrzenie infekcji, najpewniej grzybiczej. Radzę udać się do lekarza ginekologa. Ten zbada Cię, na ile będzie to możliwe (rozumiem, że jesteś dziewicą), i przepisze odpowiednią kurację. Polecam też artykuł w naszym serwisie: http://abcgrzybica.pl/grzybica-pochwy.
Pozdrawiam serdecznie!