Co w przypadku, gdy dojdzie do oderwania się siatki po operacji przepukliny prawej?

Co w przypadku gdy dojdzie do oderwania się siatki po operacji przepukliny prawej?mam tak że jak leżę to nic nie jest wyczuwalne,a po wstaniu z łóżka leko mi się uwypukla,czy można zastosować pas na przepukline.

Szanowny Panie, skuteczność pasa przepuklinowego jest kontrowersyjna. Każdy objaw który Pana niepokoi należy omówić z lekarzem prowadzącym. pozdrawiam