Co wynik HBS oznacza dla kobiety w ciąży?
Podczas ciąży z pierwszym dzieckiem wykryto hbs . Po 10ciu latach znow podczas drugiej to samo. Wiec mam caly czas hbs a proby wątrobowe i usg w normie. Wiec co wynik hbs oznacza dla mnie?

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Szadkowski
92 poziom zaufania
Nie podała Pani dokładnych wyników, dlatego najlepiej proszę umówić się na wizytę do lekarza chorób zakaźnych. Nie podała tez Pani, czy wynik został potwierdzony, czy była Pani szczepiona na HBV.