Co zabrać ze sobą do szpitala?

Witam! Jestem w 38 tygodniu ciąży. Termin porodu coraz bliżej, a ja nadal nie wiem, co powinnam zabrać ze sobą do szpitala?

KOBIETA ponad rok temu

Witam!

Typowy niezbędnik porodowy przedstawia się następująco: 2 koszule nocne, podkłady poporodowe, np. firmy Bella (min. 2 opak.), majtki poporodowe jednorazowe lub wielokrotnego użytku, np. firmy Hartmann, ręcznik, wodę do picia, pieluszki dla dziecka, mokre chusteczki, 2 komplety ubranek dla dziecka, koniecznie czapeczka, rękawiczki i kocyk.

Pozdrawiam i życzę szczęśliwego rozwiązania!