Co znaczą bóle kolkowe w lewej piersi?

Mam bule kolkowe w lewej piersi od kilku dni i krwotoki z nosa co moze mi dolegac czy to moze byc spowodowane zmeczeniem.

Lek. Paweł Szadkowski

Jeśli chodzi o krwotoki z nosa to należałoby sprawdzić: ciśnienie tętnicze krwi, układ krzepnięcia (morfologia krwi z rozmazem, INR, APTT) oraz w razie braku odchyleń w tych badaniach - ocena larygologa. Jeśli chodzi o ból w klatce piersiowej/piersi - najlepiej udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu zbadania i wykonania EKG oraz w razie potrzeby ukierunkowania dalszej diagnostyki.