Co znaczą moje objawy po zabiegu zaćmy?

Witam, dwa dni temu mialem operacje zaćmy. Wszczepiono mi soczewke jednoogniskowa z niebieskim filtrem. Dobrze widze ale zauwazylem, ze jak patrze do przodu a potem nagle zaczne czytac cos na komorce to zaczyna mi tak jakby drgac cos w zoperowanym oku. Nie chodzi o drgajaca powieke ale tak jakby galka oczna dostawala skurczów z prawej strony i jest wrazenie jakby soczewka „plywala”. Taka sytuacja ma miejsce tylko kiedy patrze w dol np na gazete albo komorke. Dodam , ze nie jest to za kazdym razem. Prosze o pomoc. Mam 41 lat

Szanowny Panie, niestety ale z poziomu portalu nie jestem w stanie pomóc, wymagana jest kontrola zoperowanego oka dlatego też proszę udać się do lekarza prowadzącego. Serdecznie pozdrawiam