Co znaczą moje parametry krwi poniżej normy?

Witam mam 36 lat. Miałam robiona morfologie krwi i mam ponizej normy: hemoglobina 10.4, hematokryt 33.9, mcv 74.8, mch 23.0, mchc 30.7 . reszta w normie . czy takie wyniki o czyms świadczą ?

Lek. Paweł Szadkowski

Pani wyniki wskazują na niedokrwistość mikrocytarną, której częstą przyczyną jest niedobór żelaza. Sugerują udać się do lekarza pierwszego kontaktu który zleci niezbędne badania diagnostyczne przyczyny niedokrwistości i wdroży odpowiednie leczenie.