Co znaczą moje problemy z widzeniem po zmianie szkieł?

Dzień dobry, odkąd zmieniłam szkła w okularach czuję dyskomfort w lewej skroni kiedy je zakładam, jakby pulsowanie, ciśnienie. Kiedy ściągam okulary, nagle jest lepiej. Szkła są na pewno dobrze dobrane, badałam wzrok u dwóch niezależnych specjalistów, nie mam też innych problemów z widzeniem w tych okularach. Zastanawiam się, czy to problem związany z okiem/okularami, czy może są inne przyczyny? Jaki specjalista mógłby mi pomóc?

Szanowna Pani, powinien zbadać Panią okulista, nie wykluczałbym tak szybko źle dobranych szkieł