Co znaczą następujące wyniki badań tarczycy?

Witam. Dzisiaj odebrałam wyniki badań tarczycy, są następujące: Anty-TPO 2184 IU/ml norma 0-9 (za wyskokie) TSH - 30,245 ulU/ml norma 0,38-5,33 (za wysokie) FT3 - 3,32 pg/mL norma 2,5-4,3 ( w normie) FT4 - 0,39 norma 0,65-1,48 ( za niskie) Poza tym zrobiłam morfologię gdzie wszystko w normie z wyjątkiem troszeczkę niskiego BASO: 0,06 przy normie od 0-0,2. Dodam, że jestem 11 miesięcy po porodzie. Proszę o interpretację wyników. Dziękuję i pozdrawiam.

Szanowna Pani, wyniki mogą wskazywać na subkliniczną niedoczynność tarczycy. Pozdrawiam