Co znaczą przyścienne widoczne silne echa, polipy, grudy zagęszczonej żółci?
usg jamy brzusznej powud badania( gazy śmierdzące od 4 lat , poprostu nieda się żyć), ---Przyścienne widoczne silne echa-polipy,grudy zagęszczonej żółci, proszę o poradę

MĘŻCZYZNA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Szadkowski
92 poziom zaufania
Sugeruję udać się do lekarza kierującego na badanie ponieważ opis jest niepełny i wymaga zestawienia z pana obrazem klinicznym.