Co znacza taki zapis MRI głowy?
Witam. Co oznacza zapis w MRI głowy o treści: Prawa VA hypoplastyczną w odc. V4 łączy się z prawą PICA; prawa PCA w odc. P1 hypoplastyczna z cechami karotyzacji prawej PcoA, lewa PcoA hypoplastyczna - wariant rozwojowy.

MĘŻCZYZNA, 29 LAT ponad rok temu
Szanowny Panie, jest to wariant rozwojowy naczyń mózgowych, wynik należy porównać ze stanem klinicznym