Co znaczą te badania tarczycowe?

Dzień dobry, bardzo proszę o interpretację wyników tarczycowych. TSH - 3,06 (norma 0,30-4) Ft3 - 4,6 (norma 3,7-6,7) Ft4 - 14,35 (norma 12-22) aTpo - 11,7 (norma <35) aTg - <10 (norma <115) Dodam, że mam ogromne problemy z suchą skórą, na dłoniach aż pęka. Jestem dwa lata po porodzie a włosy wciąż wychodzą garściami. Cały czas czuję ucisk w przełyku. Mam problem z anemią (ciągnie się latami), nie wiem czy przewlekłe zmęczenie i nerwowość są spowodowane anemią czy innymi problemami. Jeśli chodzi o przypadki w rodzinie to mama miała raka tarczycy a siostra zmaga się z niedoczynnością.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Wyniki są prawidłowe. Radziłbym poszerzyć diagnostykę internistyczną. Pozdrawiam.