Co znaczą te brunatne plamy w kale dziecka?

Witam. 4,5 miesięczne niemowlę,karmione piersią. Dieta matki: Chleb razowy,pieczywo pszenne na zakwasie,indyk,kaczka,wieprzowina,przetwory mleka koziego,mleko kozie. Dżem jagodowy. Problem: Krew w kupce,brunatne sklejone śluzem grudki,kolejna kupka to smugi żywej krwi,kolejne kupki to brunatne plamki w kupce. Dziecko przybiera,zdrowe. Prosze o informacje jakie badania wykonać. Szpital? Kalprotektyna w kwietniu 53,8 powyżej normy do 50. Czyste kozie mleko i melon zjedzone poza dieta.

Dzień dobry,
krew w stolcu wymaga konsultacji specjalistycznej. Proponuję nie wykonywać badań na własną rękę. Pomocny będzie natomiast dzienniczek diety karmiącej Mamy, który w razie potrzeby pomoże wyeliminować potencjalnie alergizujące pokarmy.