Co znaczą te szumy po uszkodzeniu czaszki?

Witam, zostalem dotkliwie pobity-czaszka uszkodzona wc3 miejscach, ponadto lecze się na nadciśnienie. 2 dni temu wyszedłem ze szpitala jednak dopiero dziś pojawiły sie dodatkowe dolegliwości: bardzo słabo słyszę trzeba do mnie prawie krzyczeć i całą noc słyszę muzyke choć domownicy mowia że w domu jest cisza. Co robić bo nie mogę spać a wolałabym przesłać ten ból głowy.

Diagnozuj się szybko laryngologiczne. Badanie słuchu itd.. czasami w kilka dni po urazie mózgu można wyleczyć ten uraz ośrodków słuchowych lub zmniejszyć ich rozległość, śpiesz się!

Jeśli laryngologicznie wszystko wyjdzie w porządku, to udaj się do fizjoterapeuty pracującego metodą CRAFTA. Istnieje tez taka ewentualność, że uszkodzone kości czaszki, np kość skroniowa, mogą uciskać na przewód słuchowy i dawać takie objawy. Pozdrawiam!