Co znaczą te wyniki moczu u mojej córki?

Witam, Proszę o pomoc. Odebrałam dzisiaj wyniki moczu córki (7 lat) i trochę się zmartwiłam: Przejrzystość: mętna Krew: dużo (zakres referencyjny: nieobecna) PH: 6,0 (zakres 5,0 - 7,5) ciężar właściwy: 1,020 (zakres 1,005 - 1,030) erytrocyty świeże: luźno pokrywają pw (zakres 0-2 wpw) pasma śluzu: dość liczne wpw (zakres pojedyncze) Proszę o szybką interpretację.

Szanowna Pani, wynik interpretuje się znając stan kliniczny pacjenta. Pani napisała jedynie wynik badania