Co znaczą te wyniki w rezonansie stopy?
resonas stopy wyniki.liczne torbiele zwyrodnienioweglownie nasady kosci piszczelowej i skokowej,odczyny plynowe w stawach oraz zmiany obrzekowe aparatu wiozadlowego,niespecyficzne ziarnienie o etiologiizapalnej,rozlegle obszary chonodramalacji,rozlegly obrzek czesci miekich.to wynik resonanasu stopy mamy,prosze o odpowiedz,ja jestem daleko

KOBIETA, 68 LAT ponad rok temu
Lek. Bartłomiej Grochot
77 poziom zaufania
Witam. Świadczy to licznych zmianach zwyrodnieniowych w stopie. Wskazana jest konsultacja z ortopedą oaz fizjoterapia. Pozdrawiam.