Co znaczą te zmiany w MR głowy?
W MR głowy wyszły mi hiperintensywne zmiany ogniskowe niespecyficzne w istocie białej, konflikt naczyniowo-nerwowy VII-VIII oraz zmiana o sygnale płynowym 7x5 mm w kości skroniowej przy zatoce esowatej. Co to oznacza?

KOBIETA, 47 LAT ponad rok temu
Lek. Bartłomiej Grochot
82 poziom zaufania
Witam. Wynik ten można interpretować jedynie w całości oraz w odniesieniu do innych objawów.