Co znaczą wyniki badania krwi i moczu?

Witam, dzisiaj zrobilem dziecku badania krwi i moczu i wyniki mocno mnie przerazily. Jutro mamy umowiona wizyte ale chcialbym wiecej mniej wiecej o co w tym chodzi bo im dluzej czytam tym sie bardziej niepokoje. Dziecko ma 5 lat i wykonalismy takie badania z powodu ze od paru dni mu sie kreci w glowie, sadzilem ze to anemia ale teraz sam juz nie wiem. Link do zdjecia z wynikow krwi https://zapodaj.net/3ee0e1c53fa73.bmp.html

Lek. Paweł Szadkowski

Te wyniki nie stanowią powodu do niepokoju. Procentowy rozkład leukocytów jest "zły", ale bezwzględna liczba poszczególnych komórek (neutrofili, limfocytów, eozynofili itd.) jest w normie, a na to zwracamy uwagę. Ilość płytek jest w normie, więc wskaźniki je oznaczające (MPV, PDW) nie stanowią powodu do niepokoju. Osad moczu prawidłowy.