Co znaczą wyniki krwi u 24-latki?

Dzień dobry bardzo proszę o interpretację wyników badania krwi PDW 10 przy normie10-16 MPV 8,72 przy normie 9,40-12,50 P-LCR 16 przy normie 19-47 , reszta wyników jest w normie . Z góry dziękuję za odpowiedź Pozdrawiam

Lek. Paweł Szadkowski

Skoro pozostałe wyniki są w normie, te odchylenia nie stanowią powodu do niepokoju.