Co znaczą wyniki po amputacji szyjki macicy?

Witam Robiłam wczoraj badania z krwi bo za tydzień w czawrtek mam operacje amputacji szyjki macicy z powodu Cin3. Za niskie mam Hemoglobina 11, 7 a norma 12,0-16,0 Hematokryt 36,2 a norma 37,0-47,0 MCH 26,7 a norma 27,0-31,0 Podwyższone jest RDW-CV 16,7 a norma 11,5-16,0 Reszte badan jest ok. Czy cos poważnego moze mi byc i czy mogę miec wykonaną operacje

Lek. Paweł Szadkowski

Jeśli pozostałe wyniki są w normie, takie wyniki nie stanowią powodu do niepokoju. Warto oczywiście za jakiś czas powtórzyć badania ambulatoryjnie i sprawdzić, czy poziom hemoglobiny nie uległ obniżeniu.
Myślę, że nie będzie problemu z wykonaniem operacji, natomiast nie jestem w stanie stwierdzić, jaką decyzję podejmie lekarz ginekolog.