Co znaczą wyraźne świsty przy paleniu papierosów?
Dziendobry, pale papierosy od 7 lat, od ponad roku, przy paleniu papierosów przy każdym wydechu słyszę wyraźne świsty, są głośne i wyraźne, podczas normalnego oddychania bardzo rzadko, czym może być to spowodowane? Rok temu robiłem badania dotyczące prześwietlenia płuc, tomograf komputerowy ale nic tak naprawdę nie wykryto, martwi mnie to ponieważ każdy z kim pale papierosy mówi mi ze słychać świst, czym może być to spowodowane, i jakie kroki podjąć?

MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Szadkowski
92 poziom zaufania
Sugeruję udać się do laryngologa. Świst może być spowodowany zmianą w obrębie krtani której nie objęły badania obrazowe klatki piersiowej.