Co znaczy ból po prawej stronie dołu brzucha?

Witam. Nurtuje mnie wynik badań jakie miałam wczoraj. Mianowicie beta HCG miałam wynik 0,91 w 32 dniu cyklu, test płytkowy wyszedł negatywnie. Boli mnie prawa strona dołu brzucha. W rodzinie mam osoby co chorowały na raka mianowicie babcia i mama więc mam obawy czy i przypadkiem mi nic nie dolega. TSH mam w granicach normy.

szanowna Pani przez internet nie mam jak pomóc, najrozsądniej będzie udać się do lekarza