Co znaczy brak okresu od końca marca?

Dzień dobry! Od około roku leczę insulinooporność metformaxem. Na początku widać było efekty, ale po 6 miesiącach przez różne wyjazdy i brak czasu nie trzymałam się diety i przestałam stosować lek, co spowodowało powrót do pierwotnej wagi i potem przytycie. Wróciłam do leku w lutym, a przez dietę waga za bardzo nie spadła. Moim problemem jest to, ze od końca marca nie miałam miesiączki, a zawsze miałam bardzo regularną. Skąd to się mogło wziąć? Dodam tylko, ze na pewno nie jestem w ciąży i nie mam problemów z tarczycą. Pozdrawiam,

Szanowna Pani, ciężko stwierdzić na podstawie przedstawionego opisu. Myślę że należy wykonać badania hormonalne i wybrać się do ginekologa