Co znaczy dla mnie ten wynik histopatologiczny?

Witam serdecznie . Proszę o interpretacje wyniku histopatologicznego i poradę co dalej zrobić... Czerniak złośliwy skory. Typ szerzący się powierzchownie w wertykalnej fazie wzrostu. Grubość Breslowa 0,45mm w skali Clarka 3 Indeks mitotyczny: 0 figur podziału na 1 mm2 W otoczeniu głównie u podstawy nowotworu, widać średnio obfity naciek limfocytamy melanofagi i obszary włóknienia co odpowiada na cechy częściowej regresji. Brak owrzodzenia, nacieku nerwów , nacieku naczyń krwionośnych czy limfatycznych, obecności mikrosatelitow. Wycięcie doszczętne: minimalny margines boczny 1,5 mm, minimalny margines od strony podstawy preparatu 4,0mm. pT1a Mężczyzna lat 38.

wczesne stadium więc rokowanie może być dobre, dalsze postępowanie proszę omówić z lekarzem prowadzącym