Co znaczy fragment błony śluzowej jelita cienkiego bez istotnych zmian mikroskopowych?

witam,jestem po badaniu kolonoskopii, proszę o interpretację wyniku badania, skopia do kątnicy-uwidoczniono zastawkę Bauchina i ujście wyrostka robaczkowego.Jelito przygotowane do badania dość dobrze.Końcowy odcinek jelita krętego bez uchwytnej patologii-pobrano materiał do badania hiet.pat. Kątnica,wstępnica,poprzecznica,zstępnica,esica,odbytnica bez uchwytnych zmian patologicznych. Fragment błony śluzowej jelita cienkiego bez istotnych zmian mikroskopowych. Czy jest się czym martwić i robić inne badania w tym kierunku?

Lek. Paweł Szadkowski

Podany opis jest całkowicie w porządku. Nie ma powodu do niepokoju.