Co znaczy guz po operacji kręgosłupa?

Witam! Miałam operację - dysfunkcja stabilizatora ( złamanie śrub w trzonie L3 oraz Th 12 ). wszystko poszło dobrze. Po usunięciu szwów w nocy wyskoczył mi guz wielkości dużej śliwki ( w okolicy cięcia ). Jest miękki i się przelewa. Co to może być, gdzie powinnam się zgłosić , boli, a nawet rwie. Dzięki za odpowiedź.

Lek. Paweł Szadkowski

Powinna się Pani zgłosić do Poradni Ortopedycznej, najlepiej do lekarza, który Panią prowadził w szpitalu. Mogło dojść do nadkażenia rany. Zmianę musi ocenić lekarz.