Co znaczy mój ucisk głowy?

Witam jestem kobietą i mam 29 lat mój problem polega na tym od jakiegoś czasu mam problem z uciskiem u wzgórza głowy leczę się na niedoczynność tarczycy od 14 roku życia i zawsze miałam obfite i bolesne miesiączki teraz już drugą miesiączkę mam nie bolesną i skompą a kiedyś z moim partnerem chcemy mnieć dziecko proszę o poradę

szanowna Pani, niestety przez internet nie pomogę na ucisk głowy, proponuję wizytę u lekarza POZ