Co znaczy mój wynik badania krzywej cukrowej i insuliny?

Bardzo proszę o interpretacja badań krwi krzywej cukrowej i insuliny. Czy wynik wskazuje na insulinooporność?  GLUKOZA  na czczo wynik: 86 (norma: min 70, max 99mg/dl) Po 1 h wynik: 122 Po 2 h wynik: 64 INSULINA: na czczo wynik: 4.07(norma: min.2.6 max 24.9 ulU/ml) Po 1h od podania 75g glukozy wynik: 63.13 Po 2h od podania 75g glukozy wynik: 39.91 Mam 25 lat. Choruje na niedoczynność tarczycy i Hashimoto. Wizytę mam już umówioną ale chciałabym z grubsza wiedzieć na czym stoję. Często po prostu puchne szczególnie jak wstaje rano dlatego min. Zostały zlecone badania. Z góry dziękuję za pomoc.

Interpretacja wyników badań powinna odbywać się przy znajomości pacjenta, w odniesieniu do jego stanu klinicznego. Wyniki zasadniczo mieszczą się w szerokich normach. Proponuję poczekać na wizytę u lekarza, który zlecił badania. Pozdrawiam.